خانه » تیم نوجوانان » نتایج بازی های دوستانه فوتسال/ بین تیم های شاپرک ارومیه و آپادانا (دبیری) تبریز/

نتایج بازی های دوستانه فوتسال/ بین تیم های شاپرک ارومیه و آپادانا (دبیری) تبریز/

1
2

در یکی از مهمترین بازی های دوستانه فوتسال ، تیم نوجوانان شاپرک ارومیه در خانه موفق شد تیم نوجوانان آپادانا ( دبیری ) تبریز را با یک مساوی و با یک برد متوقف کند.

در بازی اول تیم های نوجوانان شاپرک ارومیه و آپادانا ( دبیری ) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

 

تیم نوجوانان شاپرک ارومیه در دومین مصاف بازی دوستانه خود موفق شدند با برتری سه بر یک تیم نوجوانان آپادانا ( دبیری ) تبریز را شکست دهند. سفید و قرمزهای ارومیه در این دیدار کاملا بر توپ و میدان سوار بودند و فرصت‌های زیاد گلزنی را بدست آوردند اما بدشانسی مانع از بالا رفتن تعداد گل‌های این تیم شد.

در یکی از مهمترین بازی های دوستانه فوتسال ، تیم نوجوانان شاپرک ارومیه در خانه موفق شد تیم نوجوانان آپادانا ( دبیری ) تبریز را با یک مساوی و با یک برد متوقف کند. در بازی اول تیم های نوجوانان شاپرک ارومیه و آپادانا ( دبیری ) تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.   تیم نوجوانان شاپرک ارومیه در دومین مصاف بازی دوستانه خود موفق شدند با برتری سه بر یک تیم نوجوانان آپادانا ( دبیری ) تبریز را شکست دهند. سفید و قرمزهای ارومیه در این دیدار کاملا بر…

مشاهده بازنگری

96 - 91%

91%

تيم نوجوانان

خلاصه: نتایج بازی های دوستانه فوتسال/ بين تيم هاي شاپرك اروميه و دبيري (آپادانا) تبريز/

User Rating: 4.7 ( 2 votes)
91

یک نظر

  1. 0

    1

    پاشاپور. چه روز خوبی بود خسته نباشید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

كد امنيتي الزاميست : *