پیام تبریک آقای مهندس اکبر شیخلو به مناسبت عید خجسته سعید قربان

تیترگزارش

0
0
آقای اکبر شیخلو در آستانه عید سعید قربان در پیامی پیشاپیش عید سعید قربان را به همه مسلمانان جهان تبریک عرض نمود.

آقای اکبر شیخلو در این پیام آورده است: عید قربان، پاک ترین عیدها و عید سرسپردگی و بندگی خداوند متعال است و دارای منزلتی والا نزد عموم مسلمانان می باشد.

 “اکبر شیخلو”  همچنین در پیام خود آورده است عید قربان یادآور آزمایش سخت و سنگین الهی از حضرت ابراهیم خلیل الله(ع) و دستور ذبح حضرت اسماعیل(ع) بوده است که برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش را نوید می دهد.

عیدی است که زائران کوی یار با درک عارفانه و وقوف با شعور مشعر الحرام، با تضرع و دعا، قلب خود را آماده پذیرش رحمت الهی در روز عید عاشقی و بندگی خدا و پیروی از سنت نبوی می کنند. این عید حقیقتا” جشن رهیدگی از اسارت نفس ، شکوفایی ایمان ، یقین و عمل صالح بوده و مجرای فیض الهی و وسیله عنایت رحمانی به بندگان مومن ، مسلم و مطیع است .

وی همچنین قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقوا را در پیام تبریک عید سعید قربان آورده است.

اینجانب عید قربان، این عید بزرگ را به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) ، مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) و مسلمین جهان به ویژه مردم متدین و شریف شهرستان ارومیه تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

تیترگزارش

به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print