خانه » فرهنگی » پیام تبریک مدیر عامل باشگاه فوتسال شاپرک ارومیه به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید نوروز

پیام تبریک مدیر عامل باشگاه فوتسال شاپرک ارومیه به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید نوروز

425
0

بسم الله الرحمن الرحیم

سر آغاز سال نو و شکفتن شکوفه های دل انگیز و معطر بهاری بار دیگر جان مرده طبیعت را احیا نمود و قدرت و اراده پروردگار در زنده کردن مردگان و معاد را به رخ منکران این وعده تخلف ناپذیر الهی کشید که :

” اذا جاء الربیع فذکروا ذکرا نشوراً    –    هنگامی که بهار آمد پس یاد کنید قیامت را. “

ترنم بهاری و حیات موجود در اولین فصل سال جوش و خروش و حرکت را در بطن جامعه بوجود می آورد و موجبات رونق فعالیتها و شادی در میان آحاد ملت است.

امید است دعای خیر مردم شریف و مومن ارومیه زمینه ساز خدمات بیشتر اینجانب به این خطه زرخیز از کشور پهناور اسلامی مان باشد. بر خود نیز لازم میدانم که ضمن تبریک رویش طبیعت و نوروز باستانی خدمت همه مردم عزیز ایران خصوصا ملت قهرمان ارومیه، سالی خوش توام با موفقیت در ظل توجهات حضرت باریتعالی وعنایات بی بدیل حضرت بقیه الله (عج) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه ای(حفظ الله) از خداوند قادر طلب نمایم. آرزومندیم در سال جدید شاهد شکوفایی، پیشرفت و سر فرازی هر چه بیشتر میهن اسلامی ایران باشیم و چشمان کم فروغمان به جمال یوسف فاطمه(عج) روشن و منور گردد.

اکبر شیخلو

بسم الله الرحمن الرحیم سر آغاز سال نو و شکفتن شکوفه های دل انگیز و معطر بهاری بار دیگر جان مرده طبیعت را احیا نمود و قدرت و اراده پروردگار در زنده کردن مردگان و معاد را به رخ منکران این وعده تخلف ناپذیر الهی کشید که : " اذا جاء الربیع فذکروا ذکرا نشوراً    -    هنگامی که بهار آمد پس یاد کنید قیامت را. " ترنم بهاری و حیات موجود در اولین فصل سال جوش و خروش و حرکت را در بطن جامعه بوجود می آورد و موجبات رونق فعالیتها و شادی در میان آحاد ملت است. امید است…

مشاهده بازنگری

99 - 94%

94%

فرهنگی

خلاصه: پیام تبریک مدیر عامل باشگاه فوتسال شاپرک ارومیه به مناسبت فرارسیدن سال نو و عید نوروز

User Rating: Be the first one !
94

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

كد امنيتي الزاميست : *