خانه » بریده جراید » درخشش سالار آقاپور در باشگاه مس سونگون و سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر ایران

درخشش سالار آقاپور در باشگاه مس سونگون و سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر ایران

4
0

تیم فوتسال مس سونگون از ساعت ۱۸ امروز (جمعه)، در دیدار برگشت فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال و در سالن شهید پورشریفی تبریز، میزبان گیتی پسند اصفهان بود. بعد از این که بازی در وقت های اضافه با تساوی ۳- ۳ به پایان رسید، دو تیم به ضربات پنالتی رفتند که مس سونگون در پنالتی ها به برتری ۶ بر ۵ (در مجموع ۹ بر ۸) دست یافت.

مس که در دیدار رفت در اصفهان پیروز شده بود، موفق شد دومین برد خود را از سه مسابقه فینال بدست بیاورد و برای سومین فصل متوالی، قهرمان لیگ برتر شود. شاگردان علیرضا افضل اولین تیمی هستند که تا به حال به سه قهرمانی لیگ برتر فوتسال دست یافته اند تا این مربی در تقابل با حمید بی غم که پیشتر دستیارش بود، جام قهرمانی مسابقات را بالای سر ببرد.

باشگاه اروم شاپرک ارومیه در این بازی درخشش بازیکن ارزنده این تیم آقای سالار آقاپور برای سومین فصل متوالی با باشگاه مس سونگون که قهرمان لیگ برتر ایران شدند تبریک عرض می نماید.

تیم فوتسال مس سونگون از ساعت ۱۸ امروز (جمعه)، در دیدار برگشت فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال و در سالن شهید پورشریفی تبریز، میزبان گیتی پسند اصفهان بود. بعد از این که بازی در وقت های اضافه با تساوی ۳- ۳ به پایان رسید، دو تیم به ضربات پنالتی رفتند که مس سونگون در پنالتی ها به برتری ۶ بر ۵ (در مجموع ۹ بر ۸) دست یافت. مس که در دیدار رفت در اصفهان پیروز شده بود، موفق شد دومین برد خود را از سه مسابقه فینال بدست بیاورد و برای سومین فصل متوالی، قهرمان لیگ برتر شود. شاگردان…

مشاهده بازنگری

سالار آقاپور - 9.8

9.8

سالار آقاپور

خلاصه: سالار آقاپور

User Rating: 4.9 ( 1 votes)
10

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

كد امنيتي الزاميست : *